skip to Main Content
+90 216 464 79 12 info@3edisticaret.com

Hızlı ve Güvenli Hizmetler...

  • Havayolu Taşımacılığı

3E olarak,  en küçük kargonuzdan, charter uçak yüklemesine kadar olan tüm havayolu ihtiyaçlarınızı, hızlı ve en ekonomik maliyetlerle sağlıyoruz. Tüm ithalat ihracat taşımalarınızı dünya çapındaki güçlü acente ağı ile gerçekleştiriyoruz. Proje taşımacılığı, transit yükleme taşımacılığı, havaleli özel taşımacılık, express servislerle, uluslararası ticarete hizmet sağlayan tüm havalimanlarına taşıma hizmeti sunuyoruz.

  • Denizyolu Taşımacılığı

Geniş acente ağı ile Türkiye ve dünya konteyner limanlarına düzenli çıkışlarla hizmet sağlıyoruz.  FCL Konteyner, ithalat/ihracat taşımaları, LCL (parsiyel) konteyner, ithalat/ihracat taşımaları, müşteriye özel raporlama hizmeti, özel konteyner seçenekleri hizmetlerimiz arasındadır.

  • Karayolu Taşımacılığı

Uluslararası alanda faaliyet gösteren işletmemiz, profesyonel kadro ve güçlü partner ağıyla, ihtiyaçlarınızı organize ediyor, her tip araç imkanı ile hızlı ve güvenilir servis hizmeti veriyoruz. Komple ya da parsiyel araç ithalat ihracat taşımaları, intermodal konteyner çözüm önerileri, ekspres servisler, proje taşımacılığı, yurtiçi ve yurtdışı depolama ve gümrükleme hizmetimizle ekonomik çözümler sunuyoruz.

  • Depo ve Antrepo Hizmetleri

Geniş depo ve antrepo alanlarımızla ürünlerinize göre özelleştirilmiş ünitelerle yükleme, boşaltma ve güvenlik alanlarında hizmet sağlıyoruz. Gümrüklü ve gümrüksüz malzeme depolama, stok, evrak temin ve takibi, teminat, transit işlemleriyle müşterilerimize tek elden hizmet sunuyoruz.

Kara Nakliye
Kara Nakliye
Hava Kargo
Deniz Nakliye
Antrepo